w

Startuje pierwsze w Polsce kino samochodowe. Wybierzesz się na seans?

W Polsce zaplanowano uruchomienie pierwszego kina samochodowego. Pierwszy seans odbędzie się 21 maja o godzinie 21.00. Kolejne zaplanowane są codziennie do czwartku 21 maja do niedzieli 24 maja. Zobacz, w jakim polskim mieście będzie się można wybrać do kina samochodowego.

Kino samochodowe w Krakowie

Miasto Kraków, Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe zaprasza do pierwszego w Polsce kina samochodowego. Będzie ono umiejscowione na parkingu VIP-owskim przy Stadionie Miejskim im. Henryka Reymonta. Inauguracja krakowskiego kina samochodowego zaplanowana jest na czwartek 21 maja. Seans zaczyna się o godzinie. 21.00. Pierwszym wyświetlanym filmem będzie „Sala samobójców. Hejter.” Kolejne zaplanowane filmy to:

Polub nas na Facebooku     

  • 21 maja – „Sala samobójców. Hejter”
  • 22 maja – „Psy 3. W imię zasad”
  • 23 maja – „Planeta Singli 3”
  • 24 maja – „Mayday
Fot. pexels.com
Fot. pexels.com

Ile kosztuje bilet do kina samochodowego?

Opłata za bilet w krakowskim kinie samochodowym wynosi 40 złotych. Pobierana będzie ona od pojazdu. Sprzedaż biletów rusza już dziś o godzinie 12.00. Bilet można nabyć przez portal eventim. Z zakupem warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona ze względu na bezpieczeństwo. Seans oglądać będzie mogło tylko 60 samochodów.

Krakowskie kino samochodowe zostało zorganizowane w ramach akcji społeczno – informacyjnej Bądź turystą w swoim mieście.

Polub nas na Facebooku     

Kino samochodowe w Warszawie – kiedy startuje?

Za przykładem Krakowa poszła też stolica. Movie Drive najprawdopodobniej wystartuje 27 maja. Na razie nieznana jest jeszcze lokalizacja i dokładne daty seansów. Wiadomo natomiast, że: Kina będą dwudniowe i potrwają przez 4 weekendy! „Niebawem ogłosimy lokalizacje, dokładne daty i ruszymy ze sprzedażą biletów” – taką deklarację na Facebooku złożyli organizatorzy wydarzenia. O repertuarze mają zdecydować sami widzowie. Na Facebooku pojawiła się ankieta, w której można zagłosować. Aktualnie w czołówce znajdują się „Joker”, „Pulp Fiction” i „Bohemian Rhapsody”.

Źródło: onet.pl

Kurtyna do przytulania. Wzruszające spotkanie z babcią

W Rio de Janeiro można zaadoptować psiaka online