w

Poznaj najbardziej instagramowy hotel na świecie

Okres społecznej kwarantanny to doskonały czas, aby zaplanować przyszłe wakacje. W planowaniu urlopu pod uwagę warto wziąć Meksyk. Wspaniałe plaże, wysokie temperatury, bogata kultura i ciekawe zabytki to tylko ułamek tego, co może zaproponować ten kraj. Destynacja tym bardziej warta jest uwagi, że to właśnie w Meksyku znajduje się najbardziej instagramowy hotel świata. Zobacz, jak wygląda i co ma do zaproponowania swoim gościom.

Polub nas na Facebooku     

Ranking Luxury Travel Advisor

Luxury Travel Advisor postanowił przygotować ranking, który wskaże najbardziej instagramowy hotel na świecie. W plebiscycie udział brały 63 hotele z całego świata. Oceniane były przez głosujących. W sumie oddano 400 tysięcy głosów. Pierwsze miejsce zajął Nizuc Resort & Spa z ponad 220 tys. głosów, kolejne Melia Ho Tram Beach Resort w Wietnamie, który uzyskał ich „zaledwie” 183 tys.

Gdzie jest najbardziej instagramowy hotel świata?

W tym roku pierwsze miejsce zajął najsłynniejszy kurort Meksyku. Nizuc Resort & Spa to pięciogwiazdkowy hotel położony w Cancun (Jukatan). Oferuje on swoim gościom wypoczynek w najbardziej luksusowym wydaniu. Kurort gwarantuje przepiękny widok na Morze Karaibskie zarówno z okien, jak i balkonów apartamentów, wiele bez krawędziowych basenów, punktów widokowych, barów, dwie prywatne plaże. Goście korzystać mogą również z apartamentów, jak i prywatnych willi. Wszystko to w przepięknej scenerii, która pozwala na robienie instagramowych zdjęć, które zbiorą tysiące laików.

Polub nas na Facebooku     

Nizuc Resort & Spa w Cancun to częste miejsce wypoczynku influencerów, gwiazd show- biznesu i światowych liderów polityki.

Źródło: fly4free.pl/nizuc.com

Co Cię blokuje? Poznaj przyczynę swoich niepowodzeń!

Christian Dior: Designer of Dreams – za darmo i online