w

Nowy trend w mediach społecznościowych – stylówki dla psów

Pies przez wiele osób traktowany jest jako członek rodziny, nie dziwi więc fakt, iż ich właściciele chcą dla swoich czworonogów jak najlepiej. Jednak odpowiednia karma i pielęgnacja to coraz częściej za mało dla posiadaczy czworonogów. Normą stały się stylizacje psów, zarówno, jak mowa o ich strzyżeniu oraz wielu innych kwestiach.

Wraz z rozwojem portali społecznościowych

Dynamiczny rozwój portali społecznościowych sprawia, że coraz częściej można zauważyć tak zwane „stylówki”. To odpowiednio dobrane ze sobą elementy stroju czy wystroju wnętrz, zgodne z najnowszymi trendami w modzie, a bardzo często również je wyznaczające. Można zauważyć, że jeśli taką stylizacje przedstawia znana osoba, często jest potem powielana przez tych, którzy ją obserwują. Dotyczy to również zwierząt, szczególnie psów. Stylówki z ich udziałem to często ciekawe strzyżenia, jak również fotografie w otoczeniu nietuzinkowych dodatków. Posłania dla zwierząt, ubrania czy na przykład akcesoria do pielęgnacji to tylko niektóre z elementów, które wykorzystuje się do stylówek.

Polub nas na Facebooku     

Polub nas na Facebooku     

Fot: pixabay

Ciekawe stylizacje zwierząt

Ciekawe stylizacje to nie tylko strzyżenie, branża związana z pielęgnacją zwierząt to także stroje dla pupili czy ciekawe akcesoria. Znane osoby niezwykle często prezentują takie interesujące fotki swoich pupili, które dość często mają być przede wszystkim reklamą pewnych określonych marek czy konkretnych produktów dla zwierząt. Jednakże zainteresowanym użytkownikom nie przeszkadza to, niezwykle często chętnie sięgają po sprawdzone przez gwiazdy propozycje. Dlatego też przybywa psów, które przez właścicieli są traktowane niemalże jak… ludzie.

Fot. unsplash.com

W Polsce można już wysłać nowe SMS-y

Uśmiechnij się! Zobacz zabawne zdjęcia dzikich zwierząt