w

London Fashion Week online

Jednym z wielu wydarzeń, które w ostatnim czasie zostało przeniesione do sieci, jest London Fashion Week. Tegoroczne pokazy będą się odbywać w digitalowych showroomach. Podczas jednego wydarzenia zostanie zaprezentowana zarówno kolekcja damska, jak i męska. Czy (i jak) można zdobyć bilety na to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych?

London Fashion Week w Internecie

London Fashion Week to najważniejsze wydarzenie w branży fashion. Pozwala projektantom i domom mody zaprezentować stroje z najnowszych kolekcji. Tygodnie mody odbywają się w takich miastach jak Mediolan, Paryż, Londyn, Nowy Jork czy Berlin. Najbliższy fashion week miał odbyć się w Londynie w czerwcu, jednak ze względu na pandemie koronawirusa wydarzenie przeniesiono do Internetu.

Polub nas na Facebooku     


Jak będzie wyglądał London Fashion Week 2020?

Podcasty, cyfrowe showroomy, wywiady online, prezentacje multimedialne to główne wydarzenia zaplanowane na tegoroczny londyński tydzień mody. Pokazy zarówno kolekcji damskiej, jak i męskiej przeniesione są do sieci. Nie ma jednak co ubolewać nad zmianą formuły. Dzięki temu pokazy, które do tej pory mogli obejrzeć tylko wybrani, będą dostępne dla wszystkich. Fani mody w tym roku London Fashion Week będą mogli więc obejrzeć z pierwszego rzędu i to zupełnie za darmo.

Polub nas na Facebooku     

Moda najwyższej jakości

Szefowa British Fashion Council Caroline Rush zapewnia, że wydarzenie na przeniesieniu do sieci nie straci. Wyjaśniła, że „Tworząc platformę tygodnia mody, dostosowujemy innowacje cyfrowe, aby jak najlepiej pasowały do naszych potrzeb i wprowadziliśmy coś, na czym można się oprzeć jako globalna prezentacja przyszłości„. Rozwiązania techniczne zastosowane przez londyński tydzień mody mogły już się sprawdzić w Szanghaju i Moskwie. Tam też kolekcje mody zaprezentowano online.

Źródło: elle.pl

Wzruszająca fotografia pingwinów z Australii – musisz ją zobaczyć!

Pierwsze kino samochodowe w Polsce – gdzie powstanie?