w

Koty w samochodzie podczas 50-stopniowego upału

Z pewnością każdy posiada w swoim otoczeniu pupila, który jest członkiem rodziny. Potrafią sprawić, że każdy dzień staje się wspaniały. Potrzebują naszej troski, opieki, a przede wszystkim bezpieczeństwa, które my jako właściciele powinniśmy im zapewnić. One natomiast odwzajemniają swoją miłość oraz wierność.

fot: Pixabay

Często zdarza się jednak, że są zostawione same sobie, bez żadnej pomocy. Na szczęście w takich przypadkach zostają powołane specjalne instytucje takie jak: Obrońcy Praw Zwierząt. Dokonują wspaniałych czynów. Często mówią na nich anioły zwierząt.

Polub nas na Facebooku     

Koty pozostawione w 50 stopniowym upale

Jedną z sytuacji, która miała miejsce w Los Angeles, ale z pewnością zdarza się w wielu innych miejscach, było pozostawienie 24 kotów w samochodzie bez jedzenia i wody w upale dochodzącym do 50 stopni Celsjusza. Odpowiednia reakcja świadka pozwoliła uratować kotki, które zostały przewiezione do pobliskiej kliniki weterynaryjnej. W efekcie po obserwacji, zostały przewiezione do schroniska.

Polub nas na Facebooku     

Kary za znęcanie się nad zwierzętami

Często ludzie, którzy nie mają wyobraźni posiadają zwierzęta. W takich sytuacjach warto pamiętać, aby poinformować odpowiednie instytucję – może właśnie uratujemy jakiegoś pupila, który jest bezbronny. Kalifornia to jedno z miejsc, gdzie zostawianie zwierząt w samochodach jest nielegalne. Jednak nie każdy przestrzega tych zasad. Grozi to karą pieniężną.

Jeśli decydujemy się na zwierzę to warto dbać o nie, aby czuły się bezpieczne i kochane.

Miliardy funtów i to dzięki drzewom!

1200 kilometrów na godzinę -przyszłość w przemieszczaniu się?