w

Kolejna dobra wiadomość dla fanów Harrego Pottera

Klocki LEGO zna każde dziecko i każdy dorosły. Stanowią znakomitą rozrywkę. Firma dobrą wiadomość ma dla fanów Harrego Pottera. Już wkrótce w jej ofercie pojawi się 6 nowych zestawów, które będą nawiązywać do czarodziejskiego świata.

Harry Potter – czarodziej, który podbił świat

Harrego Pottera nie trzeba przedstawiać prawie nikomu. Jest głównym bohaterem książek brytyjskiej pisarki J. K. Rowling. Stworzyła ona serię książek opisujących czarodziejski świat. Mimo że od ich premiery minęło już kilka lat, to dalej popularność Harrego Pottera nie słabnie. Zainteresowanie budzą zarówno książki, jak i filmy opowiadające o przygodach nastoletniego czarodzieja, a także gadżety i akcesoria z nim powiązane. Tych natomiast na rynku nie brakuje. Ich bogata oferta zostanie teraz uzupełniona o klocki LEGO.

Polub nas na Facebooku     

Fot. Lego.pl

 

Klocki LEGO z Harrym Potterem

„Mamy nadzieję, że nowe produkty nawiązujące do Świata Magii i Czarodziejstwa zainspirują młode pokolenia i pomogą im uwierzyć, że w świecie Pottera nie ma rzeczy niemożliwych” powiedział, ogłaszając premierę nowej serii Marcos Bess, czyli główny projektant serii LEGO x Harry Potter.

Fot. Lego.pl
Fot. Lego.pl

W zestawach klocków pojawią się zarówno ulubione postacie z książek np. Ron. Harry, Hermiona, jak i liczne potwory, z którymi walczyli bohaterowie serii o nastoletnim czarodzieju. W nowej serii klocków będą też odwzorowane najważniejsze miejsca wydarzeń, czyli Zakazany Las, Wieża Astronomiczna, dormitorium. Projektanci zaznaczają, że największą nowością będzie możliwość wyjścia poza mury Hogwartu.

Polub nas na Facebooku     

Nowa seria LEGO już jest dostępna na oficjalnej stronie marki. Aktualnie można zamówić ją w przedpremierze.

Źródło: noizz.pl/

Zdjęcie główne: unsplash.com

 

Zobacz niesamowite zdjęcia kosmosu!

Startuje pierwsze w Polsce kino samochodowe. Wybierzesz się na seans?